Zgłoś swój udział w Wyzwaniu RW Półmaraton 2017!


Chcesz w tym roku wystartować w półmaratonie, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Oto rozwiązanie dla Ciebie - Runner's World po raz drugi w historii ogłasza nabór do Wyzwania RW Półmaraton!

Czym jest Wyzwanie RW Półmaraton 2017?

Pod okiem naszych trenerów przygotujemy 50 biegaczek i biegaczy do startu w 5. PKO Nocnym Wrocław Półmaratonie. Gwarantujemy indywidualne programy treningowe dla każdego, opiekę w czasie przygotowań i na samej imprezie. Jeśli skorzystasz z naszej propozycji, możesz pobiec najlepszy półmaraton w swoim życiu, niezależnie od tego, czy będzie to Twój debiut, czy dwudziesty start na tym dystansie. W dodatku dzięki nam możesz jeszcze wystartować w 5. Nocnym Wrocław Półmaratonie, bo lista startowa na ten bieg jest już zamknięta.

Podejmij wyzwanie, wstąp do 50-osobowej drużyny Runner's World, trenuj pod okiem naszych trenerów i pobiegnij po swój osobisty rekord w czerwcu tego roku!

Kto może wziąć  udział w Wyzwaniu Runner's World: Półmaraton?

Wyzwanie Runner's World: Półmaraton może podjąć każdy, bez względu na płeć, wiek i staż biegowy. Jedyne warunki to ukończone 18 lat, aktualne orzeczenie lekarza o braku przeciwwskazań do uprawiania sportów wytrzymałościowych i chęć podjęcia wyzwania

Zgłoś się teraz, a dostaniesz od nas:

  • 12-tygodniową opiekę trenera Runner’s World
  • indywidualny program treningowy
  • prawo startu w 5. PKO Nocnym Wrocław Półmaratonie bez żadnych opłat
  • wstęp do Strefy Runner’s World VIP na 5. PKO Nocnym Wrocław Półmaratonie 2017 (rejestracja, odbiór numerów startowych, szatnia, napoje, strefa relaksu: masaż)
  • techniczną koszulkę startową
  • zestaw kosmetyków: dezodorant adidas adipure oraz żel pod prysznic adidas adipure
  • funkcjonalne zdrowe herbaty SOTI Natural


Ile kosztuje udział w Wyzwaniu Runner's World Półmaraton?

Koszt uczestnictwa to jedyne 399 zł. Liczba dostępnych miejsc: 50.
Decyduje kolejność zgłoszeń, a ich przyjmowanie rozpoczynamy w niedzielę, 19 marca, o godz. 19.

Jak można podjąć Wyzwanie Runner's World: Półmaraton?

Do Wyzwania RW Półmaraton 2017 zostanie zakwalifikowanych 50 pierwszych osób, które prawidłowo wypełnią niniejszy formularz, a następnie po zweryfikowaniu zgłoszenia w odstępie 3 dni dokonają przelewem płatności za udział w akcji. W przypadku, gdyby ktoś z pierwszej pięćdziesiątki zrezygnował z uczestnictwa w akcji jeszcze przed jej rozpoczęciem lub w określonym terminie nie dokona wpłaty pieniędzy, na jego miejsce zostanie przyjęta osoba z listy rezerwowej, stworzonej według kolejności zgłoszeń.

Partnerami akcji są: Adidas, SOTI Natural oraz 5. PKO Nocny Wrocław Półmaraton

Chcesz wziąć udział w Wyzwaniu RW Półmaraton 2017? Kliknij "Dalej" na dole strony i wypełnij formularz!